מלווים נשיים

תעשיית ה- Sex Worker היא תופעה עולמית כבר עשרות שנים. נשים אלו חיות בתנאים שלהן בדרכים שרבים מבני גילן אינם.

החברות הללו מביאות קשר אנושי אמיתי לאותם חיי עבודה יומיומיים שבהם הצורך בהבנה, אכפתיות והתחדשות חשוב, אם לא יותר, מהצורך למצוא אהבה עם כל בן זוג שניתן לסווג באופן מסורתי.

בני המערב משתמשים יותר ויותר בבנות לוויה נשיות על בסיס ארוך טווח.

בנוסף, אותם אנשים משתמשים בו כדי לשרת כדיפלומטים בסין: הם מתמודדים עם התרבות השמרנית ועובדים מבלי לדאוג לגבי מצב התעסוקה. https://www.israelxclub.co.il/נערות-ליווי-בצפון/

מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת אוקספורד והאוניברסיטה הסינית מגלה שהרגלי הקריאה של נשים סיניות דומות להרגלי הקריאה של גברים. נשים מעדיפות גברים בעלי ביטחון עצמי, ממוקדי מטרה, בעוד שהן אוהבות נשים עצמאיות כבנות הזוג שלהן בחיים במקום מונחי דמות נשית הטרו-נורמטיבית.

התרבות המערבית החזיקה באופן מסורתי נשים בסטנדרטים של היפר-מיניות, וכתוצאה מכך, חברות נשיות נפוצות. הם מספקים צרכים מיניים של הלקוחה ללא כל התקשרות רגשית שצפויה או נדרשת במערכות יחסים מחוץ לזוגיות נשית.

בעוד שאנשים רבים מתנגדים ליצירת קשר עם שירות לווי נשים, למעלה מ-5 מיליון גברים עושים זאת בכל יום. זה מראה שחייב להיות איזשהו צורך דומה בקרב הגברים האלה, גם אם הם לא מתיישבים עם תפקידי היחסים המסורתיים יותר של חברה כלשהי.

נעדרות מעולם בתי הבושת הגברים, חברות לוויה כמעט אינן קיימות בחברה שמנודה ומביישת אותן. גברים זונות מקובלים יותר מסיבות שונות כמו תכונותיהם הגבריות הנראות אופייניות בעיני החברה.

בנות לוויה נשיות ממוקמות בצורה מסוכנת בשוליים המוצלים של טריטוריות סחר בבני אדם, אבל הן צברו פופולריות ונראות באינטרנט.

בספר אלף לילה ולילה, ג’ייק מספר על חוויותיו בשכירת ‘בת לוויה’, מרי. בנות לוויה נשיות נחשפות בדרך כלל בידיהן וברגליים, לובשות משי דק עם חגורות מחוברות אליו.

ישנם סוגים שונים של חברות נשים אשר היו רגילות להשלמת משימות שונות. למשל, הרמונים יכלו להתמלא בעבדים שתפקידם היה רק לבדר את פילגשי האדון ועבדי מין שקיימו יחסי מין עם האדון כדי שייצר לו יורשים. ייתכן שהן גם פילגשים ששכבו עם האדון עצמו או עם נשים אחרות אם הוא לא רוצה אותן כנשים או שאולי הן היו רקדניות שהתחפשו לנערות יפות להפליא.

מדי פעם אסירות או נסיכות אבודות נמכרו גם כחברות.

האשמות על הטרדות מיניות ותקיפות בעבר גרמו לגברים שונים בעמדות כוח להתפטר מתפקידם. אפשר להאשים את זה בחלקו בתוכניות ההכשרה שלהם בתקשורת, מה שמבטיח שהגברים האלה הם שקרנים חלקים.

עיבוד בן לוויה נשי לערב הוא אסטרטגיה שגברים מצליחים רבים משתמשים בה כדי לעזור להם להתמודד עם לחצי הכוח – ומנחם לא פחות את המלווה לדעת שהיא לא מכרה את עצמה בזול. https://www.israelxclub.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a4%d7%94/

אם אדם שוכר אישה לא רק למען אינטימיות אלא גם כמטפלת אישית או עוזרת אדמיניסטרטיבית, אז הם עשויים לבקש ממנה לבוא איתו לפגישות עסקיות, בהן היא יכולה גם ליצור קשר חברתי עם משתתפים אחרים וגם לדאוג לשלומו של הגבר, למשל. באמצעות תרגילי מדיטציה.